MagSorb.

MagSorb.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MagSorb, minik bir yıldız ile çıkacağınız yolda bu yıldızı solar sistemin merkezi haline getirmeye çalışacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.

MagSorb, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde canınız sıkıldıkça oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunu.

Küçük bir yıldız olarak çıkacağınız yolculuktaki amacınız solar sistemin merkezi olabilmek. Tabi bunu yapabilmek için hızlı reflekslere ve karar verme yetisine sahip olmanız gerekiyor.

Galaksinin karnalığında küçül yıldız ile ilerlerken önünüze çıkan engelleri atlatmanız gerekiyor. Fakat onların yeterince yakınında geçerek onları emeniliyorsunuz. Böylece daha da güçlü bir yıldız haline gelmeniz mümkün. Gittikçe daha da büyüyeceğiniz oyunda farklı özellikle bulunuyor. Bu özellikleri sahip olduğunuz yıldız tozları ile kullanabilmeniz mümkün.

Yapı olarak sınırsız koşu oyunlarını andıran fakat oynanış itibariyle çok daha farklı olan MagSorb oyunu, Android mobil cihaz sahipleri için iyi bir aksiyon oyunu alternatifi. Eğer ücretsiz aksiyon oyunları denemek hoşunuza gidiyorsam mutlaka indirerek göz atmalısınız diye düşünüyorum.

YORUMLAR