Makedub

Makedub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Makedub, son zamanlarda oldukça popüler olan video dublaj uygulamalarından bir tanesi.

Makedub, kendi kendinize video dublajları oluşturup arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan eğlenceli ve komik bir Android uygulaması. Uygulama içerisinde hazır bulunan seslerden seçerek komik dublajlar hazırlayabiliyorsunuz. Hazırladığınız komik videoları sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşma imkanı veren Makedub, video hazırlama aşamasında dublajların alt yazısını gösteriyor. Böylece video hazırlama süreçleri diğer dublaj uygulamalarına göre daha basit geçiyor.

Uygulama üzerinde hazırladığınız tüm dublajlara menüden ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz zaman eski dublajlarını da paylaşma fırsatınız bulunuyor.

Dizi ve film sahnelerinden seçilen komik sahneler yada internette fenomen haline gelen videoların sahnelerinden alınan seslerin kullanıldığı videolar hazırlayarak hem kendi başınıza hem de arkadaşlarınızla eğlenebilir ve bunun dışında sosyal medyadaki tüm arkadaşlarınızı güldürebilirsiniz.

Eğer hangi dublaj uygulamasını indirsem diye düşünüyorsanız Makedub'a bir şans vererek Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ederim.