makenines

makenines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

makenines, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

makenines, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dikkat ve düşünce gerektiren oyunda işiniz oldukça zor.

Popüler Sudoku oyununa benzer bir kurguyla karşımıza çıkan makenines oyunu dikkat ve düşünce gerektiren bir oyundur. Sayılarla oynanan oyunda rakamları sağa, sola, yukarı ve aşağıya hareket ettirerek 9 rakamına ulaşmanız gerekiyor. Bu nedenle hamlelerinizin oldukça dikkatli olması ve ilerde tıkanmaması gerekiyor. Oynaması oldukça basit ancak çözmesi bir hayli zor olan makenines sizleri bekliyor. Birbirinden zorlu bölümleri ve farklı zorluk seviyeleriyle makenines oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. İlginç geçişleri ve hoş animasyonlarıyla makenines gözlerinize de hitap eden bir oyundur. Bulmaca çözmeyi seven biriyseniz makenines mutlaka ilginizi çekecektir.

Oyunun Özellikleri;

  • 60 zorlu bölüm
  • 5 farklı oyun mekaniği
  • Eşsiz oyun kurgusu
  • Hoş oyun teması

makenines oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR