Maniac Manors

Maniac Manors
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maniac Manors, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Maniac Manors, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera ve bulmaca oyunudur. Odadan kaçış oyunları ilginizi çekiyorsa ve gizem çözmeyi seviyorsanız bu oyunu beğeneceğinizi düşünüyorum.

Point and click tarzı da diyebileceğimiz bir macera oyunu olan Maniac Manors adından da anlaşılacağı üzere korku temalı bir odadan kaçış oyunu. Bu oyunda ürkünç bir malikaneden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Zihin çalıştırıcı bulmacalar çözeceğiniz, aklınızı zorlayacağınız ve farklı düşünerek yaratıcı çözümler bulmak zorunda kalacağınız bir oyun olan Maniac Manors da merak uyandıran bir malikaneyi keşfe çıkıyorsunuz.

Bu malikaneden yolunuzda ilerlemek için çeşitli objelerle etkileşime geçmeniz onları kullanmanız ve buranın geçmişiyle ilgili gizemi çözmeniz gerekiyor. Yani oyun heyecanlı olduğu kadar merak uyandıran bir de hikaye sunuyor.

Oyunun en önemli özelliği ise grafikleri diyebilirim. Yüksek derecede gerçekçiliği ve en ince detayına kadar tasarlanmış mekanları ve görselleri ile dikkat çeken oyun bu sayede sizi daha da çok maceranın içine çekiyor. Ayrıca etkileyici ses efektleri de buna yardımcı oluyor.

Başarılı bir şekilde bulmaca ve macera öğelerini birleştiren oyunda bir de farklı olarak akıl sağlığı sistemi bulunuyor. Sizi zorlayacak görevler ise oyunu tekrar tekrar oynamanıza yol açıyor, bu da verdiğiniz paranın karşılığınız almanızı sağlıyor.

Kısacası maceraya çıkmayı seviyor ve odadan kaçış oyunlarıyla ilgileniyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR