Marine Navigator Lite 1.0.9 (Android)

Marine Navigator Lite

Marine Navigator Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temel seviyede özellikleriyle yüksek beklentileri karşılayamasa da ortalama bir kullanıcıya iyi hizmet eden bir deniz navigasyon uygulaması.

Marine Navigator ücretsiz olarak indirebileceğiniz temel seviyede bir denizcilik ve yön bulma uygulamasıdır. Gelişmiş sistemlerden faydalanan bu uygulama sayesinde deniz üzerindeki konumunuzu, enlem ve boylam bilgilerinizi zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Bulunduğunuz teknenin veya kayığın harita üzerindeki yerini yüksek hassasiyetle ölçen Marine Navigator'da hız ve karaya olan uzaklık gibi bilgileri de kolayca takip edebilirsiniz. Deniz üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz temel bilgileri başarıyla sağlayan Marine Navigator'ın bu versiyonunda sunulan özlelikleri yetersiz bulmanız durumunda ücretli versiyona geçiş yapabilir ve daha fazla fonksiyona kavuşabilirsiniz.

Uygulamada gelişmiş bir arayüz yer almasa da istenen fonksiyonlara kolayca ulaşmayı sağlıyor ve herhangi bir sorun yaşatmıyor. Uygulama marketlerde daha iyi örnekleri bulunsa da Marine Navigator da bekleneni veren uygulamalardan bir tanesi.

Balıkçılık, yatçılık ve su sporları gibi hobileriniz varsa Marine Navigator mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR