Marry Me 0.3.1 (Android)

Marry Me

Marry Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marry Me, rüyalarınızı süsleyecek bir düğünün hazırlıklarını yaparak, evlenme teklifine evet diyeceğiniz eğlenceli bir Android gelin giydirme oyunu.

Marry Me, asıl olarak bir gelin giydirme oyunu olmasına rağmen, bir çok yan özelliği ile birlikte sade bir gelin giydirme oyunu olmaktan çıkarak adeta bir düğün oyununa dönüşüyor. Düğün günü ile ilgili neredeyse gerçekte yapılan tüm aktiviteleri yapacağınız oyunda asıl amacınız güzel gelinizi giydirerek ona bir stil kazandırmak.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda, evlilik teklifinden, ilk dansa, gelinlik seçiminden gelinin makyajına kadar tüm detayları siz belirliyorsunuz.

Oyun daha çok küçük yaştaki oyunculara hitap ediyor olsa da, yakın tarihte düğünü olan çiftler tarafından da eğlence amaçlı olarak oynanabilir diye düşünüyorum. Oyunda düğüne hazırlanırken hem giysi seçimleri yapıyorsunuz hem de SPA'ya giderek düğünün hemen öncesinde gergin olan gelini rahatlatıyorsunuz. Oyun süresince dilediğiniz zaman kamera ile fotoğraf çekebilmeniz mümkün. Bu nedenle kameraya gülümseyip bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Gelini ağlatmamak da görevleriniz arasında çünkü ağlarsa maktajı akıyor. Bu nedenle onu rahat ve mutlu tutmanız gerekiyor. Gerçek bir düğün deneyimi kadar olmasa da, ona yakın derecede bir düğün hazırlık süreci geçireceğiniz oyunu hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlamanızı tavsiye ederim. Özellikle yakın tarihta bir düğününüz varsa, öncesinde alıştırma yapmak bu oyun ile mümkün.

YORUMLAR