MatchAndTalk 1.7.8 (Android)

MatchAndTalk

MatchAndTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MatchAndTalk, hem telefonla hem de kameralı olarak sohbet edip yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması.

MatchAndTalk, Android telefon ve tablet sahiplerinin yeni arkadaşlıklar kurmasını sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulaması. Telefon ve kamera ile iletişime geçebilmenizi sağlayan uygulamanın en güzel özelliği telefon numaranızın görünmüyor olması.

Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan diğer kullanıcılar ile arkadaşlıklar kurmanızı sağlayan uygulama çok kolay bir şekilde birbirinizle tanışabilmenizi ve sohbet etmenizi sağlıyor.

Telefon numaranızın görünmediği uygulama oldukça güvenli ve yapacağınızı görüşmeler MatchAndTalk servisi üzeirinden gerçekleşiyor. Böylece yaptığınız görüşmeler için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. İstediğiniz üye ile sohbet etme keyfini yaşayabileceğiniz uygulama aradığınız kişilerin bilgisayar başında olmasını yada internete bağlı olmasını gerektirmiyor.

Uygulamanın diğer güzel özelliklerinden bir tanesi size yapılacak çağrıların zamanlarını ayarlayabilme. Diğer kullanıcıların sizi arayabilecekleri saat aralıklarını belirleyerek, istemediğiniz zamanda rahatsız edilmekten kurtulabiliyorsunuz.

Pek çok diğer arkadaşlık uygulaması gibi MatchAndTalk üzerinde de bir hesap ve profil oluşturmanız gerekiyor. Profilinize kendiniz hakkında önemli bilgileri ekleyerek, sizinle görüşmek kişilerin daha kolay etkilenmesini sağlamak sizin elinizde. Bunun dışında diğer kullanıcıların profillerini beğenme ve benzeri türdeki özellikler de uygulamada bulunuyor.

Eğer kız yada erkek arkadaş arıyorsanız, aşk arıyorsanız, ciddi yada geçici ilişkiler arıyorsanız MatchAndTalk kullanabileceğiniz başarılı ve eğlenceli Android uygulamalarından bir tanesi.

YORUMLAR