Mavi Kartuş 1.3 (Android)

Mavi Kartuş

1.3
Mavi Kartuş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mavi Kartuş, Mavi kartınızı yanınızda taşıma zahmetinden kurtaran aynı zamanda Mavi'den en taze ürünleri takip edebileceğiniz bir uygulama.

Mavi Kartuş uygulaması Mavi’nin müşterilerine sunduğu harcadıkça kazandıran kartı Mavi Kartuş’u cüzdanınızda taşıma sıkıntısından kurtarıyor.

Android telefonunuza yükleyip kullanabileceğiniz Mavi Kartuş uygulaması ile alışverişleriniz sonrası kazandığınız puanları takip edebiliyor, size özel sunulan fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Mavi’nin yeni koleksiyonuna göz atabiliyor ve satın alabiliyorsunuz.

Mavi’den en son haberler, fırsatlar ve özel kampanyaları cebinize taşıyan Mavi Kartuş uygulamasına kartınızı tanıtmak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken “Kartuş ile Bağlan”a dokumak ve kartınızla ilişkilendirilen cep telefonu numaranızı ardından şifrenizi girmek. Bunun ardından kartınızda biriken puanları ve puanlarınızı kullanarak alabileceğiniz ürünleri görebiliyorsunuz. Mağazaya gittiğiniz vakit puanlarınızı harcamak için karta dokunmanız ve barkodu kasiyere göstermeniz yeterli oluyor. Tabii ki Mavi Kartuş bilgilerinizi uygulama üzerinden güncellemeniz de mümkün.

Mavi Kartuş uygulaması hem en taze gelen Mavi ürünlerinden anında haberdar olmanızı sağlıyor, hem de Mavi kartınızı yanınızda taşıma gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Mavi ürünlerini tercih eden biri olarak uygulamayı başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

YORUMLAR