Me Books 33.0 (Android)

Me Books

Me Books
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Me Books, çocuklarınızın yatmadan önce okuyabileceği yüzlerce birbirinden eğlenceli ve güzel hikaye kitabı bulunan ücretsiz Android uygulamasıdır.

Me Books, çocuklarınızın Android telefon ve tabletleri üzerinde kitap okuyabilmeleri için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir kitap okuma uygulamasıdır.

İçerisinde 100'den fazla kitap bulunduran uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat kitapları okumak için satın almanız gerekiyor. Kitap fiyatları ise oldukça düşük rakamlar. Böylelikle çocuğunuzun okuması için düzenli olarak kitap satın alabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan kitapların dili İngilizce'dir. Çocuğunuzun hem İngilizcesinin gelişmesini hem de okuma alışkanlığı kazanmasını istiyorsanız, Me Books kesinlikle kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. Çocuklarınızın yatmadan önce okuyabileceği en popüler çocuk kitaplarının bulunduğu uygulamanın tasarımı da oldukça hoş ve çocuklar tarafından rahatça kullanılabilir.

Özellikler:

  • Beğendiğiniz kitapları favorilere ekleme
  • En popüler çocuk kitapları
  • 100'den fazla kitap
  • İlk kitap ücretsiz
  • Düzenli olarak eklenen yeni kitaplar

Çocuklarınızın kitap okumasını yada onlarla birlikte kitap okumak istiyorsanız, Me Books uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.