MEB E-OKUL 1.2 (Android)

MEB E-OKUL

1.2
MEB E-OKUL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MEB E-OKUL, velilerin, çocuklarının okuldaki durumunu mobil cihazlarından anlık olarak takip etmeleri için geliştirilmiş bir uygulamadır.

MEB E-OKUL, veli olarak çocuğunuzun okuldaki durumunu mobil cihazınızdan rahat bir şekilde takip edebilmeniz için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Çocuğunuzun o gün okula gidip gitmediğini, kaç gün devamsızlık yaptığını, sınavlardaki başarısını ve çok daha fazlasını bu uygulama üzeriden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de örgün eğitimde bulunan tüm çocukların velilerinin kullandığı bir sistem olan E-Okul’un Android platformu için geliştirilmiş sürümüdür. Çocuğunuzun içerisinde bulunduğu eğitim-öğretim yılında kaç gün devamsızlık yaptığını detaylı bir şekilde görebilir, not bilgilerine ulaşabilir, haftalık ders programını takvim üzerinde görüntüleyebilir, hangi kitapları okuduğunu görebilir, nakil işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra okulun duyurularına ulaşmanız da mümkün.

Herkesin kullanabileceği basitleştirilmiş ve hafif bir arayüz ile gelen MEB E-OKUL’u kullanmaya başlamak için çocuğunuzun TC kimlik numarası, aile sıra numarası, cilt numarası ve öğrenci numarası bilgilerini girmeniz yeterlidir. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmenizin ardından çocuğunuzun okuldaki durumunu akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden takip etmeye başlayabilirsiniz.

MEB E-OKUL Özellikleri:

  • Devamsızlık bilgileri
  • Sınav tarihleri
  • Haftalık ders programı
  • Okunulan kitaplar
  • Not bilgileri
  • Okul duyuruları

YORUMLAR