Media Markt 2.0.2 (Android)

Media Markt

Media Markt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Media Markt'ın Android cihaz sahipleri için hazırladığı resmi uygulamasıdır.

14 ülkede 700’den fazla mağazası ile Avrupa’nın en büyük elektronik perakendecisi Media Markt’ta televizyonlarda bilgisayarlara, fotoğraf makinelerinden navigasyon cihazlarına, oyun konsollarından ev eşyalarına yaklaşık 50.000 ürün bulunmakta. Resmi uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek tüm Media Markt ürünlerini mağazaya uğramadan inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

TV ve Ses, Telefon, Tablet, Bilgisayar, Foto ve Kamera, Beyaz Eşya, Ev Aletleri ve Yaşam, Kişisel Bakım ve Sağlık, Oyun ve Hobi, Anne Bebek ve Oyuncak kategorilerine dahil olan onlarca ürünü inceleyebileceğiniz uygulamada yeni gelmiş ürünlere göz atabileceğiniz gibi kampanyaları takip ederek gözde ürünleri çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca o gün için indirime giren ürünleri ve Gece Kuşu fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Media Markt Türkiye’nin Android uygulaması ile verdiğiniz siparişlerinizi en yakın mağazadan teslim alabilir veya ürünün adresinize kadar getirilmesini isteyebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi uygulamadan ayrılmadan takip edebilir, heyecanlı beklediğiniz ürünün elinize ne zaman ulaşacağını görebilirsiniz.

Düşük fiyat garantisi, bol çeşit, hızlı gönderi, güvenli alışveriş, satış ve destek hattı, iade garantisi ile tüketiciyi cezbeden Media Markt Türkiye’nin Android uygulaması internetten alışveriş yapmayı tercih eden herkesin cebinde bulunmalı.

YORUMLAR