Mediatoolkit 1.1.25 (Android)

Mediatoolkit

Mediatoolkit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mediatoolkit uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden marka takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mediatoolkit uygulaması, sosyal medya yöneticileri ve pazarlama departmanları tarafından sıklıkla kullanılabilecek bir medya takip uygulaması olarak hazırlanmış ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. Uygulamanın sahip olduğu marka takibi özelliği sayesinde markanızın hangi mecralarda ne zaman yer aldığını görebiliyor, böylece popülaritenizi daha doğru bir şekilde ölçebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü kolay ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Dolayısıyla kullanırken anahtar kelimelerinizi doğru bir şekilde belirledikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız imkansız hale geliyor.

On binlerce farklı medya kaynağı ve aynı zamanda sosyal ağ kaynaklarını devamlı olarak tarayan uygulama, markanızdan bahsedildiğinde sizi uyarıyor ve böylece hakkınızda neler söylendiğini internet üzerinden canlı olarak öğrenebiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için karmaşık algoritmalardan faydalanan ve en doğru sonuçları vermeye çalışan uygulama, tüm marka yöneticilerinin cihazlarında yer alması gerekenler arasında.

Elbette çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyması nedeniyle 3G veya Wi-Fi internet bağlantınızın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmanız gerekiyor. Denemelerimiz sırasında uygulamanın herhangi bir performans sıkıntısı yaşattığına ya da pil tüketimine sebep olduğuna da denk gelmedik.

Eğer marka veya markalarınızın online varlığını devamlı olarak takip etmek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR