Meditating Monk 1.1 (Android)

Meditating Monk

1.1
Meditating Monk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meditating Monk, Android cihazlar için ücretsiz bir dengede kalma oyunudur. Oyun boyunca dengenizi korumanız, engellere göre ağırlığınızı ayarlamanız gerekli.

Eski atari oyunlarına benzer bir oynanış gösteren, tamamen eğlencelik bir arcade oyun mu arıyorsunuz? Meditating Monk isimli yeni dengede durma oyunu minimalist düzeniyle tüm barışı içinizde yaşamanız ve bir şekilde dengede kalmanız için tasarlanmış, ufak bir oyun.

Oyunda uzak doğunun doğayla bütünleştiği piksel grafikli bir ortamda uzunca bir çubuğun üstündeki kung fu ustamızı dengede tutmaya çalışıyoruz. Android'te binlerce denge oyunundan sonra Meditating Monk'un en büyük özelliği denge kapsamında gerçekten anlık kararlar vermeniz gerekmesi. Dengeniz hangi tarafa kayıyorsa hemen ekrana dokunup gücünüzün odağını diğer yola ayarlamanız gerekli. Üstelik oyunda kendi dengenizi korumaya çalışırken size engel olmak isteyen lanet kuşlar da yer alıyor. Onların dikkatinizi dağıtmalarına izin vermeden ağırlık merkezinizi hemen değiştirmelisiniz.

Meditating Monk'ta günler biraz hızlı geçiyor. Bir gündüz bir gece olurken günler boyunca meditasyonda kalıyor ve zalim kuşlardan sakınıyorsunuz. Ancak oyunun hepsi bundan ibaret değil. Baktınız bir kuş sizi fazlasıyla rahatsız mı ediyor? Monk olduğunuzu unutmayın ve tüm gücünüzle ani ve çevik bir tekmeyle kuşu iki büklüm kılarak etkisiz hale getirin. Tabii bunların hepsi yaklaşık 1 saniyede gerçekleşiyor. Sonra meditasyonunuza hemen devam ediyorsunuz.

Meditating Monk piksel grafikleri ve retro havasıyla denge oyunun severler veya arcade oyunlardan hoşlananlar için iyi bir seçim olabilir, oyun Android cihazlar için herkese ücretsiz olarak sunuluyor.

ARTILAR

Kuşlara tekme atmak çok keyifli!

Grafik stili hoş

Denge sistemi başarılı

EKSİLER

Belirli bir süreden sonra maalesef sıkabiliyor

Sürükleyici bir özellik eklenmemiş