MedyaCebimde 2.6.7 (Android)

MedyaCebimde

MedyaCebimde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ülke ve dünya gündeminde olan biten her şeyi farklı kaynaklardan takip edebilirsiniz.

Gündemde olan bitenden anında haberdar olmak istiyorsanız, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz MedyaCebimde uygulamasıyla gündemin nabzını tutabilirsiniz.

Güncel haberleri farklı kaynaklardan tek bir platform üzerinden takip edebilmenize olanak sağlayan MedyaCebimde uygulaması sayesinde son dakika haberlerini, en çok okunan haberleri, farklı kaynaklarda nasıl yorumlandığını kolayca takip edebiliyorsunuz. Tamamen tarafsız bir şekilde güncel haberleri size doğrudan ulaştıran MedyaCebimde uygulaması, popüler haberleri Facebook ve Twitter üzerinden sıralıyor.

Gündemdeki haberleri sosyal medyadaki paylaşım ve etkileşime göre değerlendirerek En Trend Haberler kategorisinde kullanıcılara sunan MedyaCebimde uygulamasındaki haber kaynakları şu şekilde:

Akşam, Aljazeera Türk, BBC Türkçe, Bigpara, Birgün, BloombergHT, Bugün, CHIP, Cihan Haber Ajansı, CNN Türk, Cumhuriyet, Fanatik, Fotomaç, Galatasaray Gazetesi, HaberTürk, İnternet Haber, Lig TV, LOG, Medya Tava, Memurlar, Milliyet, Mynet, NTV, NTV Spor, Oda TV, Onedio, Sabah, Sözcü, Sporx, Takvim, Taraf, TRT Haber ve hem yerel hem de ulusal olmak üzere pek çok haber kaynağı.

YORUMLAR