Meetoli

Meetoli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meetoli uygulaması ile arkadaşlarımızla çok daha pratik bir şekilde buluşma planı yapabiliyoruz.

Meetoli, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, pratik ve bir o kadar da işlevsel bir etkinlik düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Bilindiği üzere teknolojinin ve iletişim uygulamalarının kapsamı genişlemiş olsa bile özellikle büyük çaplı organizasyonları ayarlamak zaman zaman problem yaratabiliyor.

Meetoli, kalabalık arkadaş veya grubu buluşmalarını kolayca organize edebilmemiz için geliştirilmiş bir yapım. Uygulamaya adım attığımız zaman karşımıza son derece şık ve bir o kadar da kullanışlı bir arayüz çıkıyor. Aradığımız tüm özleliklere bu arayüzden ulaşmak mümkün.

Meetoli'yi kullanabilmek için üç adımı yerine getirmemiz gerekiyor. Öncelikle etkinliğe gelmesini istediğimiz kişileri seçiyoruz. Ardından mekana karar veriyor ve buluşma tarihini ayarlıyoruz.

Uygulama üzerinden harita ve adres bilgisi, hava durumu bilgisi paylaşmak da mümkün kılınmış. Hatta dilersek randevunun unutulmaması için hatırlatıcı alarmlar kurabiliriz. Meetoli üzerinden arkadaşlarımıza fotoğraflar da gönderebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir kullanım karakterine sahip olan Meetoli, arkadaş ve iş gruplarının gözdesi olacaktır.

YORUMLAR