Meetup 1.1.0 (Android)
Meetup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    130

  • Üretici

    Meetup

Meetup uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ya da tabletlerinizde çevrenizdeki tüm etkinlikleri görebilir ve katılabilirsiniz.

Meetup uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıktı ve temel olarak etkinlikler ve aktivite türleri üzerinden insanlarla buluşmanıza yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar pek çok konum tabanlı sosyal ağ hizmeti olsa da bunlar genellikle etkinlik türü değil direkt olarak mekanlar üzerinden tanımlandıkları için kullanıcıların sosyalleşme ihtiyaçlarına yeteri kadar cevap veremiyorlar.

Meetup ise direkt olarak etkinlik türlerini taramanızı ve çevrelerinizde gerçekleşen aktiviteleri görmenizi sağladığı için arkadaşlarınız ve arkadaşlarınız haricindeki kişilerin katıldıkları yakın toplantıları, partileri ve diğer etkinliklere de hemen katılmanıza imkan tanıyor.

Tüm etkinlikler belli kategoriler altında listeleniyorlar ve ayrıca ne kadar uzak olduklarını da görebiliyorsunuz. Eğer yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız açılan bu etkinliklere uygulama ile katılım gösterebilir ve daha sonra ziyaret de edebilirsiniz.

Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, kurduktan bir kaç dakika sonra çevrenizde tüm olan bitenleri görmenizi sağlıyor. Dilerseniz kendi katıldığınız etkinlikleri paylaşmanız ya da yeni etkinlikler yaratmanız da mümkün.

Etkinliklerde gerçekleşenlere dair fotoğrafları da yayınlayabildiğiniz ve mekana gidiş yolunu harita üzerinde görebildiğiniz Meetup bilhassa daha sosyal olmak isteyenler tarafından tercih edilecektir.

YORUMLAR