Megafan

Megafan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Megafan, maç anında görüşlerinizi paylaşabildiğiniz ücretsiz Android uygulaması.

Megafan, canlı maç takibi yaparken maçın gidişatına yönelik düşüncelerinizi paylaşabildiğiniz farklı bir uygulama. Android telefonunuza ücretsiz indirip üyelikle uğraşmadan doğrudan kullanabiliyorsunuz.

Canlı maç sonuçlarını görebildiğiniz, maçları canlı olarak takip edebildiğiniz birçok spor uygulaması mevcut ancak Megafan, bambaşka.

Maçı anlık olarak takip edebiliyor, maç oynanırken çıkmasını veya girmesini istediğiniz oyuncuyu belirtebiliyorsunuz. Canlı oy kullanma özelliği sayesinde taraftar veya seyirci olarak maç esnasında hangi futbolcunun hangi nedenle çıkmasını istediğinizi veya hangi futbolcuların hangi nedenle oyuna girmesi gerektiğini paylaşabiliyorsunuz. Görüşünüzü paylaşmak için kadroların listelendiği takımlar ekranına geliyor, sahadaki oyuncular alanında oyuncu seçimini yapıp sonrasında hazır seçeneklerden (taktiksel, kötü oyun, sakatlık, yorgunluk, kart ihtimali, sonraki maçı düşünme, alkışlatma) birini veya diğer seçeneğini işaretleyip “Fanla” diyorsunuz. Ayrıca maçın adamı için oy kullanarak o maçın – size göre – en iyi futbolcusunu seçebiliyorsunuz.

Uygulamada futbol ve takımlar hakkında anket soruları da yöneltiliyor.