Meipai 1.2.0 (Android)

Meipai

Meipai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meipai uygulamasını Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanacak müzikli videolar hazırlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Meipai uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz müzik videosu oluşturma uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamayı kullanarak hemen fotoğraflar ve videolar çekmeye başlayabiliyor, daha sonra uygulama içerisinde bulunan efektler, filtreler gibi düzenleme imkanları ile müzikleri kullanarak güzel klipler oluşturabiliyorsunuz.

Böylece videolarınız sıkıcı olmaktan çıkıyor ve herkesle paylaşabileceğiniz eğlenceli bir hale geliyorlar. Uygulamanın sade ve anlaşılır arayüzü tüm bu işlemlerin tamamlanmasını da çok kolay hale getiriyor.

Meipai'de bulunan efektlerin sayısı kliplerinizi birbirinden farklı kılabilmek için yeterli ve aynı zamanda bu efektleri dilediğiniz gibi özelleştirme seçenekleri de uygulama içerisinde unutulmamış. Eklediğiniz videonun ve müziğin birbiri ile uyumlu bir şekilde birleştirilmesi için gereken zamanlama araçları da yine Meipai içerisinde var.

Tabii ki müzikli videolarınızı hazırladıktan sonra arkadaşlarınızla paylaşabilmek için kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da Meipai'de mevcut. Bu sayede emek vererek düzenlediğiniz videolarınız tüm sevdikleriniz tarafından izlenebiliyorlar.

Klasik videolardan sıkıldıysanız ve daha güzel görünen, daha eğlenceli videolar istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR