Meltdown 1.6 (Android)

Meltdown

1.6
Meltdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazlara çıkmış en başarılı aksiyon oyunlarından biri olan Meltdown, platformlar arası multiplayer olarak da oynanıyor.

Adrenalin yüklü bir oyun arayıp mobil cihazların bu konuda yeteri miktarda iyi olamayacağını düşünen herkesin Bulkypix yapımı olan Meltdown isimli bu oyuna göz atmasını şiddetle öneriyoruz. İsterseniz tek başına oynadığınız bu oyunda multiplayer modu sayesinde başkalarıyla da savaşabiliyorsunuz. Modern bilim-kurgu dünyasında paralı asker olarak oynadığınız bu oyun paramiliter yeneteklerinizi konuşturacağınız bir savaş alanı sizleri bekliyor olacak.

Tek başına oynamaya karar vermeniz durumunda 30 farklı bölüm içerisinde sizi bekleyen bir macera var. Üstelik bu bölümleri tekrar etmeniz gerektiğinde ana hatları aynı kalsa da dekor ve rakipler hariç tasarımın tamamı değişiyor ve tekrar oynanabilirlik konusunda sıkılmadan devam etmenizi sağlıyor. Oyunda başarılı bulduğumuz bir başka nokta da rakiplerin her birinde kendilerine özgü bir saldırma yönteminin bulunması. Oynadıkça silah ve teçhizat toplayarak güçlenmeniz gerekiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Meltdown ile bu oyunu iOS cihazına kuranlarla multiplayer oynayıp ortak haritalarda 4 kişiye kadar birlikte mücadele edebiliyorsunuz. Üstelik 3 farklı sınıf (Asker/Mühendis/Sıhhiye) seçebileceğiniz bu oyunu indirmek de tamamen ücretsiz.

YORUMLAR