Memorado 1.1.1 (Android)

Memorado

Memorado
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Memorado uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan zihin geliştirme alıştırmaları çözebilirsiniz.

Memorado uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında zihin pratiği yapmak için kullanabilecekleri ücretsiz beyin jimnastiği uygulamaları arasında yer alıyor ve içerisindeki onlarca oyunun yüzlerce farklı bölümü sayesinde her boş kaldığınızda kendinizi geliştirmek için size bir fırsat yaratıyor.

Uygulamada yer alan alıştırma ve oyunlar, insan beyninin beş farklı bölgesini geliştirmek için hazırlanmışlar ve bu bölümler şu şekilde listeleniyorlar:

  • Hız
  • Reaksiyon
  • Konsantrasyon
  • Mantık
  • Hafıza

Uygulamanın arayüzünün sade ve bulmacalara kolayca odaklanmanıza yardım olacak şekilde hazırlanmış olması sayesinde kullanırken sadece karşınıza çıkan zorlukları çözmeye çalışacak ve gerisini boş vereceksiniz. Geçtiğiniz oyunlar ve bölümler boyuncaki performansınız ise uygulamanın kendi puanlama sistemi tarafından değerlendiriliyor ve zamanla kendi kendinizi aşmak için çaba gösteriyorsunuz.

Memorado içerisindeki tüm bu oyunlar, sinir ve insan beyni uzmanları tarafından hazırlandığı için oyununuz esnasında gerçekten gelişiminizi takip etmeniz ve bunu farketmeniz mümkün oluyor. Ayrıca uygulamadan daha fazlasını isteyen kullanıcılar için hazırlanmış satın alma seçenekleri ile daha fazla içeriğe erişmek de olası imkanlar arasında.

Eğer kendi zihninizi eğitmek ve onu daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR