MeowChat

MeowChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MeowChat kullanıcıların arkadaşları ile sohbet etmek amacıyla kullanılabilecek işlevsel bir uygulamadır.

MeowChat arkadaşlarıyla sohbet etmek için pratik bir uygulama arayan kullanıcılara hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı tablet ve akıllı telefonlar üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilmek mümkün.

Uygulamayı çalıştırdığımızda karşımıza son derece pratik ve sade bir arayüz çıkıyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarında gördüğümüz yapı aynen bu uygulamada da kullanılmış. İlk kez kullanırken bile MeowChat herhangi bir karışıklığa yol açmıyor ve rahatlıkla kullanılabiliyor.

MeowChat’te sunulan özellikler arasında konum bildirimi yapma ve sohbet esnasında görsel gönderme gibi faydalı seçenekler bulunuyor. Arkadaşlarınızla sohbet ederken hoşunuza giden bir videoyu veya görseli direkt olarak gönderebilir, merak ettiğiniz arkadaşlarınızın konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Genel olarak MeowChat kullanım kolaylığı ve zengin özellikleri ile dikkat çekiyor. Testlerimiz esnasında görevini tam anlamıyla yerine getiren MeowChat’i pratik bir mesajlaşma uygulaması arayan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR