Merge+ 1.2.1 (Android)

Merge+

Merge+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Merge+ uygulaması sayesinde Android cihazlardaki adres defterinizdeki kişilerin kopyalarını ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Merge+ uygulaması, Android cihaz kullanıcılarının adres defterlerini oldukça derli toplu bir hale getirmelerini sağlayan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Uygulamanın temel işlevi, adres defterinizdeki birbirinin kopyası olan bağlantıları kendi algoritmasına göre tespit etmek ve daha sonra bunları birleştirerek büyük bir temizlik gerçekleştirmek. Uygulamada yer alan kullanıcı arayüzü bu işlemi çok kolay bir hale getiriyor ve böylelikle herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden tüm rehber temizliği işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Bu işlemi tamamlamak için direkt olarak uygulamayı açmanız ve daha sonra gerçekleşecek olan tarama işleminin ardından karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirmeniz gerekiyor. Merge+’nın gerçekleştirdiği tarama sonuçlarıyla ilgili herhangi bir sorununuz yoksa hemen işlemi tamamlayabiliyor ve bağlantıların birleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerle de uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, sesli komutları da desteklediği için tüm bu operasyonları telefonunuza dokunmadan bile gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem toplu olarak hem de teker teker işlem yapmak mümkün olduğu için yeterli miktarda özelleştirme opsiyonunun sunulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Contacts+ uygulamasının içeriğinde de Merge+’ın tüm işlevleri mevcut ancak sadece bu iş için bir uygulama arayan kullanıcıların Merge+’yı yükleyerek iletişim bilgilerini birleştirmeleri yeterli olacaktır. Bilhassa binlerce farklı kişiye listelerinde yer verenlerin göz atmak isteyebilecekleri araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Çalışırken herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen uygulamanın tercihleriniz arasında yer alacağı kesin.

YORUMLAR