Meshi Quest: Five-star Kitchen

Meshi Quest: Five-star Kitchen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meshi Quest: Five-star Kitchen, SQUARE ENIX'in Android cihazlarda oynanabilen zaman yönetimi oyunu.

Meshi Quest: Five-star Kitchen, SQUARE ENIX tarafından geliştirilen zaman yönetimi oyunu. Android platformunda ücretsiz oynanabilir olan oyunda bilindik Japon yemeklerini yapmaya çalışıyoruz. Küçük bir suşi restoranında çalışarak başladığımız oyunda deneyim kazandıkça yeni mutfaklara giriyor, hatta kendi restoranımızı açıyoruz.

Final Fantasy, Hitman, Lara Croft, Championship Manager ve daha nice kaliteli oyunla mobil platformda en iyi geliştiriciler arasında olan SQUARE ENIX’in son oyunu Meshi Quest’de Japon mutfağının leziz tatlarını deniyor, restoranımıza gelen müşterilere servis ediyoruz. Aralarında suşi, yakitori, ramen, soba, katsunun da bulunduğu yüzlerce Japon yemeği yapıyoruz.

Diğer zaman yönetimi oyunlarında olduğu gibi restoranımıza gelen müşterilerin siparişlerini en hızlı ve de istedikleri şekilde hazırlamamız gerekiyor. Fazla beklettiğimiz müşteriler veya pişirme şiddetini ayarlayamadığımız yemekler bize pahalıya mal oluyor. Tam tersi; harika performans sergilersek mükemmel bonusu alıyoruz ki bunu üst üste başarmamız, restoranımızı büyütmek için ihtiyaç duyduğumuz parayı daha hızlı kazanmamızı sağlıyor.