Metaball: Episode One 1.4 (Android)

Metaball: Episode One

1.4
Metaball: Episode One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metaball: Episode One, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz görselliğiyle dikkat çeken eğlenceli bir puzzle oyunudur.

Metaball: Episode One, bu serinin başlangıcı olan ve ilerleyen dönemlerde de geliştirileceğini öğrendiğimiz bir puzzle oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Görsellik ve oynanış dinamiğiyle dikkat çeken oyun, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden rahatlıkla oynanabiliyor. Her yaştan insana hitap eden Metaball'un başlangıç oyununa biraz daha ayrıntılı bakalım.

Öncelikle oyunun grafiklerinden ve kontrollerinden bahsedelim. Yeni nesil bir puzzle oyunu olan Metaball'da gerçekten çok iyi grafikler bulunuyor. Oyunu güzel bir atmosterde oynuyor ve karşımıza çıkan tuzaklara düşmemeye çalışıyoruz. Kontrollere gelince, oyunda bir topu kontrol ediyoruz ve düşmemesi için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Dikkatli olmanızı öneriyorum, kontrolünüzü kaybettiğiniz taktirde o bölümü kaybediyorsunuz.

Metaball'un oynanışından bahsetmek gerekirse, 2 farklı kategori ve 42 bölümü bulunuyor. Oyunda geçmemiz gereken bölümler giderek zorlaşıyor. Bölümleri geçmemiz için çıkmaz yollar ve birbirinden farklı enteresan tuzaklardan kurtulmamız gerekiyor. Bu bölümlerin her birinde çeşitli yerlere saklanan elması bulmalıyız. Yerli geliştiriciler tarafından yapılan oyun, bildiğimiz puzzle oyunları gibi başka bir eğlenceli yapıda karşımıza geliyor. Zira yeni nesil puzzle oyunu olarak adlandırıldığını da unutmayalım.

Son zamanlarda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Metaball'u ücretsiz indirebilirsiniz. Her yaştan insanın oynayabileceği bir oyun olması ve eğlenceli yapısı nedeniyle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR