Metamorph

Metamorph
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,751

  • Üretici

    Stephen Stericson

Rootlu Android kullanıcıysanız, bu uygulama sayesinde cihazınızın görünümünü zenginleştirebilirsiniz.

Rootlu Android kullanıcılarının, cihazlarının animasyonlarını ve temalarını zenginleştirmek için kullanabileceği bir mobil uygulamadır.

Android cihazlarını rootlayan kullanıcıların amacı cihazlarına çeşitli özellikler katmak, görünümünü zenginleştirmek ve daha yüksek performans almak olarak sıralayabiliriz. Root yetkisinin verdiği bu erişim hakkıyla, Linux tabanlı olan Android’e tamamen hükmetmek mümkün. Metamorph uygulaması da özellikle ileri düzey kullanıcılar için geliştirilen bir modifiye uygulaması olarak adlandırabiliriz.

Açık kaynak kodlu bir sistem olan Android’in, çeşitli forumlarda birçok modifikasyon edilmiş eklentileri bulunuyor. Özellikle görsel tasarımların rağbet gördüğü bu alanda Metamorph uygulaması sayesinde indirmiş olduğunuz bir tema ya da kilit ekranı modifikasyon paketlerini kolaylkla yükleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı denemek istiyorsanız, öncelikle BusyBox adlı uygulamanın da cihazınızda bulunması gerektiğini söylemekte fayda var. Ve herhangi bir modifikasyon paketini yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanızı da, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında önlem almak adına sizlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR