Mia

Mia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mia, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir çocuk oyunu.

Mia, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli atmosferiyle öne çıkan bir çocuk oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda Mia ismindeki sevimli karakterin bakımını üstleniyor ve gelişim süresi boyunca her istediğini yerine getirmeye çalışıyoruz.

Oyunun tamamen kız çocukları için tasarlanmış olduğunu daha ilk saniyeden anlıyoruz. Özellikle çocukları için uygun olan ve şiddet içermeyen bir oyun arayan ebeveynlerin epey ilgisini çekeceği fikrindeyiz.

Mia'yı mutlu edebilmek için her türlü ihtiyacını karşılamamız gerekiyor. Örneğin karnı acıkınca yemek yedirmeli, uykusu gelince uyutmalı ve hatta güzel giysiler giydirip fotoğrafını çekerek onu mutlu etmeliyiz. Mia'nın dansa karşı özel bir ilgisi var. Oyunda bu sebepten dolayı farklı dans stillerine yer verilmiş. Mia'yı bu dansları gerçekleştirme konusunda cesaretlendirmek de bize düşüyor.

Objektif olarak değerlendirmek gerekirse bir yetişkin için bu oyun pek uygun değil. Fakat özellikle kız çocukları büyük beğeniyle oynayacaktır. Şiddet içermediği için rahatlıkla tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR