Microtrip 1.9.4 (Android)

Microtrip

Microtrip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microtrip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur

Microtrip ilginç bir oyun yapısını sevimli ve akıcı grafiklerle birleştiren bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Microtrip'te küçük bir mikroorganizmanın macerası konu alınıyor. Bir gün yabancı bir organizmaya konuk olan mikroorganizmamızın hayatta kalma mücadelesine tanık oluyoruz ve ona klavuzluk ederek hayatta kalmasını sağlıyoruz. Bu yabancı organizmada hayatta kalabilmek için mikroorganizmamız beyaz hücreleri yemelidir. Fakat aynı zamanda da zararlı virüslere dikkat etmeli bu virüslere çarpmadan yolunu devam etmelidir. 

Microtrip'te kahramanımız ekranın yukarısından aşağıya doğru sürükleniyor. Kahramanımız sürekli aşağıya doğru sürüklenirken bizim yapmamız gereken de onu sağa ve sola doğru yönlendirmek. Hızlı bir şekilde aşağı inerken bazen reflekslerimizi kullanmamız gerekebiliyor; bu nedenle dikkatimizi oyuna yoğunlaştırmamız faydalı olacaktır.

Microtrip oldukça güzel grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunu dilerseniz hareket sensörü yardımıyla, dilerseniz dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz. Oyunda toplayacağınız haplar süper yetenekler kazanmanızı sağlıyor ve oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

YORUMLAR