Miitomo

Miitomo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miitomo, Nintendo'nun ilk mobil uygulaması.

Miitomo, Nintendo’nun ilk mobil uygulaması olmasıyla Android platformunda öne çıkıyor. Arkadaşlarınız hakkında bilmediğiniz şeyleri öğrenebileceğiniz sosyal ağ uygulamasında selfie’nizi çekip kendinizi Miitomo karakteri olarak aktarmanız da mümkün.

Eşi benzerine rastlamadığımız türde bir sosyal ağ uygulaması diyebilirim. Öncelikle bir karakter oluşturmanız isteniyor. Karakterinizi oluştururken selfie’nizi çekiyorsunuz ve sizi andıran bir karakter ortaya çıkıyor. Karakterinizin ses ve davranışını da ayarladıktan sonra sorular yöneltiliyor. İngilizce ve kısa sorulara yanıt vererek ilerliyorsunuz. Verdiğiniz yanıtlar arkadaşlarınızla paylaşılıyor. Tabi iki arkadaşlarınızın da sorulara ne yanıt verdiklerini görebiliyorsunuz.

Akla gelmeyen soruların yöneltildiği uygulamada ödüllü mini oyunlar da yer alıyor. Yalnız oyun oynamak için oyunda vakit geçirerek kazandığınız Miitomo coins’lere ihtiyacınız oluyor. Dilerseniz gerçek para ile de satın alabiliyorsunuz.

Sizi temsil eden karakterleri telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara da iliştirebiliyorsunuz. Bunlara Miifotos adı verilmiş ve dilerseniz bu fotoğrafları arka plan olarak kullanabiliyorsunuz.

Not: Uygulamayı şimdiden indirmek için "Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?" blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR