Millionaire POP

Millionaire POP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Millionaire POP, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Millionaire POP, yediden yetmişe her yaştan insanın keyifli vakit geçirebildiği tarzda bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz Millionaire POP, bu sefer şeker gibi unsurlarla değilde para birimleri üzerine yapılmış olmasıyla dikkat çekiyor. Yani bir başka deyişle, Candy Crush benzeri bir yapımın para cinsleri üzerine kurgulanmış hali diyebiliriz. 

Aynı oyun türünün farklı varyasyonlarını denemekten hoşlanıyorsanız Millionaire POP'un tam size göre olduğunu söylemeliyim. Oyunu indirip Facebook aracılığı ile bağlandıktan sonra Play butonuna tıklıyorsunuz ve başlangıçta tutorial kısmı size oyunda ne yapmanız gerektiğini gösteriyor. Birkaç uygulamanın ardından ise birbirinden keyifli bölümlerde elinizden geldiğince çok para kazanarak ilerliyorsunuz. Platformun bir arı peteğine benzediğini söylemek mümkün. Grafikler ve arayüzünde göze hoş geldiğini düşünüyorum. 

Millionaire POP'un şuanda tek sıkıntısı Türkçe dil seçeneğinin olmaması. Bunların dışında tamamen ücretsiz olarak indirip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Denemenizi muıtlaka öneririm.

YORUMLAR