MimeChat

MimeChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MimeChat, Android cihazlarınız üzerinde mesajlaşırken yazı yazmak ya da emoji göndermekten daha eğlenceli bir yöntem kullanan ücretsiz bir Android mesajlaşma uygulaması.

MimeChat, emojilerin ve stickerların yetersiz kaldığı özel mesajlaşmalarınızda size duygu ve düşüncelerinizi daha canlı ifade edebilme olanağı sunan ücretsiz bir Android animasyonlu mesajlaşma uygulaması.

Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip kullanabileceği uygulamanın içerisinde satın alma seçenekleri de sunuluyor.

Kendinize özel ve düzenlenebilir görsel karakterler ile mesajlaşabileceğiniz MimeChat bir çok eğlence sunuyor. Örneğin sade bir selam vermek ya da günaydın öpücüğü vermek yerine, hazırladığınız animasyonlu karakterler ile canlısına yakın şekilde ve daha samimi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Birbirleri ile etkileşime geçen birden çok karakter kullanabileceğiniz uygulama temel olarak mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen, mesajlaşma uygulamalarına yeni bir hava ve eğlence getiriyor.

Kendinizin bile bir karakterini yaparak mesajlaşmalarda kullanabildiğiniz uygulamayı bir oyun gibi düşünebilirsiniz.

Hem görsel hem de sesli karakterler ile söylemek istediklerinizi daha canlı, eğlenceli ve güzel anlatma fırsatı bulacağını uygulama üzerindeki animasyonları resim olarak kaydedip ister saklayabilir, isterseniz de profil fotoğrafınız olarak kullanabiliyorsunuz.

Ücretsiz olması nedeniyle indirip denemenizi tavsiye edeceğim MimeChat uygulamasına mutlaka bir göz atın derim.

YORUMLAR