Mindomo 2.3.6 (Android)
Mindomo
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    171

  • Üretici

    Expert Software Applications Srl

Android için hazırlanmış olan Mindomo sayesinde zihin haritalarınızı hiç zorlanmadan oluşturabiliyorsunuz.

Zihin haritaları ya da fikir haritaları olarak adlandırılan mind map'lerin son zamanlarda iş ve proje geliştirenlerin en çok tercih ettikleri yapılar oldukları bir gerçek. Zira aklınızdaki tüm fikirleri en etkili ve görsel olarak güzel şekilde ortaya koymanıza yardımcı olan bu haritalar sayesinde geliştirme süreçlerinde hem kendi başınıza hem de grup arkadaşlarınızla daha verimli olabiliyorsunuz.

Mindomo uygulaması ise bu haritalara Android cihazlarında ihtiyaç duyanların kullanabilecekleri uygulamalardan birisi ve oldukça kolay kullanımına rağmen gelişmiş özelliklere sahip. Hem bireysel hem de grup olarak çalışmalar gerçekleştirmenize olanak tanıyan Mindomo, zihin haritalarınızı birer sunuma dönüştürebilmeniz için gereken araçları da barındırıyor.

Uygulamaya ekleyebileceğiniz zihin haritalarını ekledikten sonra dilediğiniz gibi düzenlemek, aynı zamanda başka formatlarda kaydetmek yahut iş arkadaşlarınızla paylaşmak da mümkün. Mindomo'yu online olarak kullandığınız için devamlı olarak senkronizasyon ile yedekleme yapılıyor fakat internet bağlantınız yokken kullanmanız halinde yine de işlem yapabiliyorsunuz. Daha sonra internet geldiğinde yaptığınız işlemler Mindomo sunucularına senkronize edilerek yedekleniyorlar.

Birden fazla kişinin hep birlikte işlemler yapmasına izin veren uygulama, farklı şablonlar ve düzenleme seçenekleri ile her defasında konsepte uygun bir haritanın yaratılmasına da imkan tanıyor. Haritalarınızda yer alan fikirleri birbirine bağlamak, alt fikirler yaratmak ve onları görsellerle süslemek de oldukça kolay. Hata yapacak olursanız geri al ve ileri al seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Son zamanlarda ortaya çıkan düzgün mindmap uygulamalarından birisi olduğu için göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR