Mini Carnival

Mini Carnival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Mini Carnival, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon ve rol yapma oyunudur. Call of Mini gibi başarılı ve popüler bir oyunun yapımcısı Triniti Interacive tarafından geliştirilen oyun, benzer özellikler taşıyor diyebilirim.

Tıpkı Call of Mini'deki gibi bu oyunda da minik kare kafalı karakterlerle oyunu oynuyorsunuz. Yani yine Call of Mini gibi Mini Carnival da aslında Minecraft alternatifi oyunlar listesinde yer bulabilecek nitelikte diyebilirim.

Oyuna başladığınızda öncelikle kendi avatarınızı dizayn ediyorsunuz. Karakterinizin her özelliğini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz onu bir korsan isterseniz de sevimli küçük bir kız şekline getirip öyle oynayabiliyorsunuz.

Oyunda oynayabileceğiniz pek çok mini oyun bulunuyor. Parkurdan hazine avına, kule savunmasından bayrak yarışına kadar farklı oyunları oynayabiliyor ve arkadaşlarınızla yarışarak kendinizi gösterme şansına sahip oluyorsunuz.

Oyunda 10 farklı mod ve tonlarca farklı güçlendirici olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ayrıca yarattığınız avatarları daha sonra sergi alanında sergileyip buradan da para kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.

Kısacası eğlenceli ve farklı bir oyun olan Mini Carnival'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR