Mini Racing Adventures 1.0 (Android)

Mini Racing Adventures

1.0
Mini Racing Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Racing Adventures

Mini Racing Adventures, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş, sürükleyici bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu yüksek kaliteli yarış oyunundaki temel görevimiz mücadele ettiğimiz rakiplerimizi geride bırakmak ve bitiş çizgisine en önce ulaşan isim olmak. Elbette bunu başarabilmek için hızlı, dikkatli ve çevik olmalıyız.

Oyunun en önemli özelliği multiplayer desteği sunması. Bu sayede oyuncular arkadaşlarıyla bir araya gelerek birlikte yarışlar yapabiliyorlar. Elbette çoklu oyuncu modunda oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmamız gerekiyor. Şayet internet bağlantınız yoksa çevrimdışı modda yapay zekaya karşı da yarışlar yapabilirsiniz. Fakat tahmin ettiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı yarışmak çok daha keyifli.

Oyunda kullanabileceğimiz pek çok farklı türden araç mevcut. Bunlar arasında ATV'ler, motosikletler, kamyonlar ve buggy'ler bulunuyor. Söz konusu araçların her biri kendilerine özgü sürüş dinamiklerine sahipler. Ustalaşmak biraz zaman alıyor.

Mini Racing Adventures'ta kazandığımız yarışlardan elde ettiğimiz puanları araçlarımızı upgrade etmek iin kullanabiliyoruz. Bu kategoride beş farklı güçlendirme kategorisi mevcut. Düzenli olarak yapacağımız güçlendirmeler sayesinde zor görünen yarışlarda hatırı sayılır avantaj yakalıyoruz.

Kaliteli atmosferi, detaylı grafikleri ve uzun soluklu oyun yapısıyla Mini Racing Adventures yarış oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR