Mini Truck

Mini Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Truck, 8 bit görselleriyle eski günlere götüren eğlence dozu yüksek bir kamyonet yarışı oyunu.

Mini Truck, 8 bit görselleriyle bizleri eskiden oynadığımız DOS oyunlarına götüren kamyonet yarışı oyunu. Android telefon ve tabletlerle uyumlu olan mini kamyon yarışı oyununda kendimizi durmak bilmeyen bir trafiğin içerisine atıyoruz.

Oyun oynamaya Windows’dan önce başlayan kullanıcı iseniz nostalji yapabileceğiniz harika bir oyun olduğunu düşündüğüm Mini Truck’da adından da tahmin edeceğiniz üzere kamyonet sürüyoruz. Kamyonetimizi sürerken yol boyunca karşımıza birçok engel çıkıyor. Trafik ışık lambaları, levhalar, kuşlar, arabalar gibi yolumuza olur olmadık zamanda çıkan çok sayıda engeli aşmak için ekrana dokunup kamyonetimizin lastiklerinin gövdeden ayrılmasını sağlıyoruz. Ekrana tek dokunuş hareketiyle bunu yapabiliyor olsak ta trafiğin yoğunluğu işimizi epey zorlaştırıyor.

Oyunda üç zorluk seviyesi mevcut. Basitin çok basit, zorun da gerçekten zorlayan bir oynanış sunduğunu belirtmem gerek. Zorluk düzeyini değiştirdiğimizde trafiğin yoğunluğu değişiyor. Zorda engeller daha sık karşımıza çıkmaya başlıyor. Doğal olarak engelleri atlatmak için olması gerekeden çok daha fazla ekrana dokunmamız gerekiyor.

Mini Truck, refleks geliştirmek için oynanabilecek ideal oyunlar arasında. Hızlı fark edip hızlı hareket etmeye dayanan zaman geçirmelik için harika bir 8 bit oyun olmuş. Eskiden disketle oynadığınız DOS oyunlarını özlüyorsanız bu oyunla o günlere bir anlığına da olsa gidebilirsiniz.

YORUMLAR