MiniChase

MiniChase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

MiniChase, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Reflekslerinizin ve hızlı karar verme yetinizin büyük önem kazandığı bir oyun olan MiniChase'i aynı zamanda bir beceri oyunu olarak da değerlendirebiliriz.

MiniChase orijinal bir oyun yapısına sahip diyebilirim. Zira bugüne kadar bu tarz bir oyuna rastlamadım. Koşu oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz bir oyun olan MiniChase de polislerden kaçıyorsunuz.

Oyunun konusuna göre bir banka soymaya karar vermişsiniz fakat planı tam olarak düşünmeden uygulamaya koyunca kaçarken polisler peşinize takılmıştır. Bu yüzden polislerden kaçabildiğiniz kadar uzun süre kaçmanız gerekiyor.

Oyunda yukarıdan bakarak kontrol ettiğiniz bir mini şehirdesiniz. Oyunun başlangıcında bankadan patlayarak çıkıyor ve arabanızı sürmeye başlıyorsunuz. Sağa dönmek için ekranın sağına sola dönmek için ise ekranın soluna dokunmanız gerekiyor.

Oyunun tek eksi yönü başta bir rehber olmaması çünkü nasıl oynayacağınıza dair hiç bir ipucunuz yok. Bu yüzden sağa sola döndüğünüzde üzerinden geçtiğiniz şeylerin sizi uçurabileceğine dair bir bilginiz de yok. Fakat zamanla öğreniyor ve çok eğleniyorsunuz diyebilirim.

Kolay kontrolleri, piksel tarzı grafikleri ve eğlenceli yapısıyla farklı bir oyun arıyorsanız MiniChase'i indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR