MiniDrivers 2.9 (Android)

MiniDrivers

2.9
MiniDrivers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MiniDrivers, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

MiniDrivers, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Öncelikle iOS cihazlara gelmiş olan bu eğlenceli oyunu artık Android sahipleri de cihazlarında oynama şansına sahipler.

Minyatür görünümlü ve sevimli arabaların yarıştığı bir oyun olan MiniDrivers özellikle hoş ve renkli grafikleri ve görselleri ile dikkat çekiyor diyebilirim. Oyunda kendi hikayenizi kendiniz yaratıyor ve yarışların şampiyonu olmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda pek çok farklı güçlendiriciler sizleri bekliyor. Yarış esnasında her köşeden çıkabilecek olan bu güçlendiriciler ile rakiplerinizi dondurabiliyor, bumerang atabiliyor ve kendinizi diğerleri arasında öne çıkarabiliyorsunuz.

Oyunda üç farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar arasında çevrimiçi oynama modu da var. Böylece gerçek oyunculara karşı yarışabiliyor ve çok daha fazla eğlenebiliyorsunuz. Bunun için internet gerekiyor fakat internetiniz yoksa diğer modlarla da eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyunda 20 dünyaca ünlü yarış pisti bulunuyor. Normalde bir bilgisayar oyunu olduğundan orijinal oyundaki arabalar ve yarışçılara ek olarak burada hiç görmediğiniz yarışçılar da bulunuyor. Gerçekçi fiziği ile de araba yarışının keyfine varabiliyorsunuz.

Siz de araba yarışı oyunlarını seviyorsanız bu sevimli ve eğlenceli oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR