MiniMo Town (Android)

MiniMo Town

MiniMo Town
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MiniMo Town, çocukları için eğitici bir uygulama arayan ebeveynlerin göz atması gereken bir seçenek.

MiniMo Town, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir eğitim uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama özellikle gelişme çağındaki çocukların hoşuna gidecek ve gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek birçok öğeye sahip.

MiniMo Town'dan her ne kadar bir uygulamaymış gibi bahsetsek de sahip olduğu tüm içeriği adeta bir oyun havasında sunuyor. Bu da çocukların uzun bir süre boyunca MiniMo Town'la ilgilenseler daha sıkılmamalarını sağlıyor.

5 yaş üzeri çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış olan MiniMo Town'da kendi kasabamızı inşa etme şansına sahip oluyoruz. Araya serpiştirilen İngilizce öğeler, çocukların yabancı dil bilgisini pekiştirmek ve onlara yepyeni kelimeler öğretmek amacı taşıyor. Bu uygulama sayesinde çocuğunuz tüm İngiliz alfabesini öğrenecek. Alfabeye ek olarak uygulamada 150 farklı İngilizce kelime yer alıyor.

Her biri 4 farklı dünyaya serpiştirilmiş olan bölümlerdeki zorluk seviyesi tamamen çocuğunuzun seviyesine göre ayarlanıyor. Yani çozuğunuz hiçbir zaman zorlanmıyor ve dolayısıyla sıkılmıyor.

Uygulama içi satın alma sunmaması MinoMo Town'ın hoşumuza giden yönleri arasında. Yanlışlıkla satın alma yapma riskini sıfıra indiriyor. Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan MiniMo Town, çocuk sahibi ailelerin göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR