MiniPix

MiniPix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MiniPix keyifli bir mobil aksiyon oyunudur

MiniPix retro tarzıyla dikkat çeken ve kesintisiz aksiyon sunan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan MiniPix'te dünyanın sonuna doğru koşturan kahramanları yöneterek piksel düşmanlara savaş açıyoruz. Oyundaki temel amacımız hiçbir düşmana takılmadan en uzun süre ilerlemek. Kahramanlarımız kuşandıkları silahları kullanarak düşmanlarını yok edebiliyorlar; fakat engellere takılmadan ilerleyebilmeleri için silah sahibi olmaları yeterli değil. Biz de bu noktada devreye girerek kahramanlarımızı yönlendiriyoruz.

MiniPix'de kahramanımız sürekli koşarken bizim yapmamız gereken şey zıplamalarını ve ateş etmelerini sağlamak. Oyunda bir platform oyununa benzer şekilde 2 boyutlu bir dünyada yatay olarak koşuyoruz. Karşımıza çıkan çukurların üzerinden zıplarken bir yandan da zamanında ateş etmemiz gerekiyor. Herhangi bir üdşmana değdiğimizde ise oyun sonlanmakta. Bu nedenle reflekslerimizi iyi bir şekilde kullanmalıyız.

MiniPix, Commodere 4 oyunlarını andıran bir görünümü 8 bit müziklerle birleştiriyor. Eğer basit bir şekilde oynayabileceğiniz retro tarzda bir oyun arıyorsanız MiniPix hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR