MIRAGE

MIRAGE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MIRAGE uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve video mesajlar gönderebileceğiniz ücretsiz bir araç.

MIRAGE uygulaması, son zamanlarda ortaya çıkan silinebilir mesajlar gönderme trendine uymuş olan yeni mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ve hem kullanıcıların gizliliğini koruyabiliyor, hem de multimedya destekli mesajlaşmalar ile arkadaşlarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Android için hazırlanan uygulama, ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kolay kullanılır ve hemen alışabileceğiniz bir arayüze sahip.

Uygulamanın temel odağı arkadaşlarınıza video mesajlar göndermek üzerine düzenlenmiş ve gönderdiğiniz video mesajlar görüntülenir görüntülenmez hemen karşı tarafın cihazından siliniyorlar. Bu sayede herhangi bir sorunda başka kişilerin elinde bulunmasını istemediğiniz mesajlarınız hakkında korkuya kapılmanıza gerek kalmıyor.

Tabii ki uygulama sadece video mesajlar için hazırlanmamış. Resimler veya yazılar göndermek de MIRAGE ile oldukça basit. Dilerseniz video mesajlarınızın üzerine yazılı mesajları da ekleyebilir ve böylece iki farklı mesaj türünü tek bir seferde gönderebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, sahip olduğunuz kontak bilgileri içerisinden uygulamaya sahip olanlar hemen belireceklerdir ve böylece hiç zorlanmadan arkadaşlarınıza erişebilirsiniz. Performans bakımından oldukça verimli olduğunu düşündüğüm uygulama, videolarınızın sorunsuz bir şekilde karşı tarafa aktarılmasına imkan tanıyor.

Eğer yeni ve güvenli bir mesajlaşma uygulaması arıyor, bunun multimedya özelliklerle gerçekleşmesini istiyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.