Mirrativ 1.0.2 (Android)

Mirrativ

Mirrativ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirrativ uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızın ekranını canlı yayına dönüştürebilirsiniz.

Mirrativ uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullandıkları uygulamaları kolayca diğerlerine canlı olarak yayınlamalarına olanak tanıyan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Her ne kadar bilgisayarlardan canlı yayın yapmak son dönemde moda olsa da mobil cihazlardan kolayca ekran paylaşımı ve stream yapmayı sağlayacak pek uygulama mevcut değildi ve Mirrativ bu sorunun üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken açmak ve daha sonra canlı olarak yayınlamak istediğiniz uygulamaya geçiş yapmak. Bu esnada uygulamanız otomatik olarak algılanacak ve yayın başlayacaktır. Mobil cihazınızın ön kamerasını kullanarak kendi görüntünüzü de yayının içerisine ekleyebiliyor, böylece dostlarınız uygulama veya oyun kullanımınızı izlerken sizin yüz ifadelerinizi ve söylediklerinizi de izleyebiliyor, duyabiliyorlar.

Yayınınızı kimin izleyeceğini seçebildiğiniz için uygulamanın kişisel gizliliğinize de yeterince özen gösterdiğini söyleyebilirim. Yayınlarınız esnasında izleyicilerinizin size etiketler yollayabilmeleri, beğenilerini göstermeleri ve anlık olarak yorumlarda bulunabilmeleri de mobil yayınınızın çok daha hareketli ve eğlenceli geçmesine yardımcı oluyor.

Tabii ki başkalarını takip etme ve kendi profilinizin takip edilmesini sağlama da uygulamanın en dikkat çeken yanları arasında. Böylelikle Mirrativ uygulaması bir canlı yayın sosyal ağı haline gelebiliyor ve canınız sıkıldığında diğerlerinin yayınlarını kolayca izlemenize imkan tanıyor. Uygulamanın çalışmak için internet bağlantısı gerektirdiğini ancak 3G üzerinden yayın yapmanın kotanızı kısa sürede bitireceğini de sakın unutmayın.

Eğer Android'den en kolay şekilde ana ekran, uygulama ve oyun yayınları yapmak istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR