Mirroland

Mirroland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirroland, bir Türk tarafından geliştirilmiş ücretsiz oynanabilen bir aksiyon ve yansıma oyunudur.

Mirroland, Android akıllı telefon ve tabletinizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ilerlemeli bir yansıma oyunudur. Türkçe dil desteği sunan oyunda bitirmeniz gereken 80 bölüm yer alırken, kendi oluşturduğunuz bölümleri arkadaşlarınızla paylaşma seçeneği de sunuluyor.

Bir Türk tarafından geliştirilen Mirroland oyununda her seviyede simetriği olan iki bölüm bulunuyor. Bazı engeller birinci bölümde bazıları ise ikinci bölümde gizlenmiş şekilde karşınıza çıkıyor. Bu yüzden ilerlerken her iki bölüme de dikkatinizi vermelisiniz. Amacınız ise ilerlemenizi engelleyen canavar ve öğelere takılmadan bölümleri tamamlamak.

Kolay, eğlenceli aynı zamanda düşündüren seviyeler içeren Mirroland oyununda kendi bölümlerinizi de oluşturup, bu özel bölümleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Diğer oyuncuların bölümlerini de ücretsiz olarak oynamanız mümkün.

Tek bir kişi tarafından 3 aylık bir çalışma sonucunda ortaya çıkan Mirroland, siyah beyaz grafiklere sahip. Şu an itibariyle kimi zaman hemen geçebileceğiniz, kimi zaman da üzerinde düşünmeniz gereken 80 harika bölüm sizleri bekliyor. Oyunun yapımcısına göre güncelleme ile birlikte yeni bölümler de oynanabilir olacak.

Mirroland Özellikleri:

  • Türkçe’dir.
  • Tamamen ücretsizdir.
  • Farklı zorluk seviyeleri içeren bölümler
  • Bölüm tasarlama ve paylaşma, diğer oyuncuların bölümlerini oynama

YORUMLAR