MixRadio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    285

  • Üretici

    Microsoft Mobile

Mobil cihazlarınız için kalitesi onaylanmış bir müzik çalar arıyorsanız MixRadio mutlaka denemeniz gereken bir seçenek.

Windows Phone'un sevilen uygulaması MixRadio, LINE grubu tarafından satın alınınca Android ve iOS versiyonlarının çıkması için mobil dünya gün sayıyordu ve beklenen gün geldi. Mobil cihazlar için çıkmış olan en iyi müzik oynatıcı uygulamalardan biri olan MixRadio sonunda platformlar arası bir erişim yakaladı. Siz kullanmaya başlarken sosyal medya hesaplarınız üzerinden müzik zevkinizi tartan MixRadio, kullanım içerisinde sunulan önerileri beğenmeniz ve beğenmemeniz durumunda sizden daha fazlasını da öğrenip mükemmel bir liste oluşturuyor.

Sevdiğiniz şarkıları referans alıp size dinleme listeleri oluşturan bu uygulama sadece bildiğiniz şarkıları önünüze dizmiyor. İlgi duyduğunuz tarzları ön plana alan algoritmalar eşliğinde bildiğiniz şarkılardan ziyade hoşunuza gitmesi yüksek olasılıkta olan şarkılar önünüze diziliyor. Sadece müzik dinlemek için değil, müzik keşfetmek için de harika bir uygulama olan MixRadio tamamen ücretsiz olarak kullanılabildiği gibi, gelişmiş seçenekler için aylık 5 TL gibi bir abonelik ücreti talep ediyor.

Aboneliği seçmeniz durumunda sınırsız şarkı değiştirme, gelişmiş ses ayarları, çevrimdışı müzik dinleme gibi seçenekler uygulamanızın işlevlerine ekleniyor. Android için çıkar çıkmaz en iyi müzik uygulamalarına girmesi kesin gözüyle bakılan MixRadio mutlaka denemeniz gereken bir şey.

YORUMLAR