Mobbles 2.5.22 (Android)

Mobbles

Mobbles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobbles, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Mobbles, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Eğer küçüklüğünüzde pokemon adlı çizgi filmi zevkle izliyorduysanız ve onlara özeniyorduysanız bu oyunla pokemon çılgınlığına siz de katılabilirsiniz.

Mobbles, simülasyon oyunu olarak tanımlasam da çok değişik ve farklı bir oyun zira bu oyunu gerçek dünyada oynuyorsunuz. Mobbles aslında gerçek dünyada yaşayan sevimli yaratıkların adı. Siz de bu yaratıkları toplamaya çalışıyorsunuz.

Mobbles telefonunuzun radarını kullanarak etrafınızda bulunan mobbles yaratıklarını tespit ediyor ve siz de en yakındakileri yakalamya çalışıyorsunuz. Fakat çok hızlı davranmanız gerekiyor yoksa kaçıyorlar.

Ardından bu yaratıkları yakaladıkça onların bakımını da siz üstleniyorsunuz. Eskiden sahip olduğumuz sanal bebekleri hatırlıyorsunuzdur. Bu oyun da aslında bir nevi sanal bebek çünkü yaratıkları beslemek, onlarla oynamak, bakımını yapmak, hepsi sizin göreviniz

Tıpkı Pokemonda olduğu gibi burada da yaratıkları yakalamak için kendi yaratıklarınızdan faydalanıyorsunuz. Bu yüzden kendi yaratıklarınıza ne kadar iyi bakarsanız ve onlara level atlatırsanız, yenilerini de o kadar kolay yakalayabiliyorsunuz.

Yeni yaratıkları yakalamak içinse öncekilerden birini seçerek taş, kağıt, makas tarzı bir oyun oynuyorsunuz ve bu şekilde diğerini yakalamaya çalışıyorsunuz. Oyunda toplam 150'den fazla Mobbles var ve şehrin  çeşitli yerlerine gittiğinizde bunları görebiliyorsunuz. Yani yaratıkları yakalamak için onlara belli bir yakınlıkta olmanız gerekiyor. Ayrıca yine bu yaratıkları arkadaşlarınızla değiş tokuş yapma şansına da sahipsiniz.

Eğlenceli bir oyun olan Mobbles'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR