Mochu Says Goodnight 1.0.6 (Android)

Mochu Says Goodnight

Mochu Says Goodnight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mochu Says Goodnight çocukların yabancı dil öğrenimlerini eğlenceli yoldan gerçekleştirmelerini sağlayan bir uygulama.

Mochu Says Goodnight, Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir eğitim uygulaması. Çocuklara yönelik tasarlanmış olan bu uygulamada karşımıza sevimli modellemeler ve kaliteli efektlerle zenginleştirilmiş benzersiz bir deneyim çıkıyor.

Yabancı dil eğitiminin küçük yaşlarda verilmesi gelecekte çocukların bu dilleri çok daha kolay öğrenebilmelerini garantiliyor. Bu yüzden birçok ebeveyn yabancı dil eğitimini bebek yaşlarda vermeye başlıyor. Bu mantığa göre tasarlanan Mochu Says Goodnight çocuklara İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca olmak üzere dört ana dilde eğitim vermeye başlıyor.

Uygulamada bu dillerde yazılmış şarkılar, hikayeler, sesler ve interaktif oyunlar bulunuyor. Tüm bu içerikler çocuklara yönelik olarak, zihin yormayacak fakat gelişimi destekleyecek şekilde tasarlanmış.

Mochu Says Goodnight'ın en iyi yanlarından birisi de ebeveynlere çocuklarının performanslarını görüntüleyebilecekleri bir panel sunması. Bu sayede anne ve babalar çocuğun ne derece gelişim sergilediğini rahatlıkla takip edebiliyorlar.

Eğitim görevini adeta bir oyuna dönüştüren Mochu Says Goodnight, çocukları için faydalı bir uygulama arayışında olan anne ve babaların mutlaka göz atmaları gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR