Moco 2.6.24 (Android)

Moco

Moco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moco, yeni kişilerle tanışarak arkadaşlıklar kurabileceğiz, sohbet edebileceğiniz ve oyunlar oynayabileceğiniz bir Android sosyal ağ uygulamasıdır.

Moco, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en iyi arkadaşlık uygulamalarından bir tanesidir. 100 milyondan fazla üyeye sahip olan Moco sayesinde size yakın şehirlerdeki ve dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra dilerseniz chat odalarına girerek ister toplu isterseniz 1'e 1 konuşmalar yapabilir, dilerseniz de forumlara girerek tartışmalara katılabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan veya dünya üzerindeki diğer Moco kullanıcıları ile tanışma fırsatı bulacağınız uygulama ile yeni arkadaşlıklar kurmak oldukça basit.

Mesajlaşırken kullandığınız ikonlardan temasına kadar kişiselleştirerek sevdiğiniz renk ve yazı türlerini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kendi oluşturudğunuz profilinize favori müzik, video, animasyon ve diğer tüm istediklerinizi ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerindne bir tanesi ise yeni tanıştığınız kişiler ile kaynalmanızı sağlayacak olan oyunlar. Konuşmalarınızın ilk anlarında üzerinizdeki heyecanı ve utangaçlığı atabilmek için tanıştığınız kişiler ile minik oyunlar oynayabilir ve bu sayede keyifli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Farklı ve yeni kişiler ile tanışmak, mesajlaşmak ve arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız Moco'yu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yüklemenizi öneririm.

YORUMLAR