ModaSor

ModaSor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ModaSor, tüm mağazaların en yeni ve indirimdeki ürünlerini takip edebileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

ModaSor, modayı yakından takip edenlerin buluşma noktası ModaSor.com’un Android’li cihazlar için geliştirdiği resmi uygulamadır. A’dan Z’ye tüm mağazaların en yeni ürünlerini ve fırsat ürünleri listeleyen uygulama hem telefon hem tabletlerde kullanılabiliyor ve tamamen ücretsiz.

ModaSor, filtreleme özelliği sayesinde aradığınız ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Hem cinsiyet hem de ürün bazında filtreleme yaparak istediğiniz bir markanın istediğiniz ürününe hemen ulaşıp, satın alabiliyorsunuz. Ürün resimlerini görüntülemek için aktif internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, ürün arama seçeneğinin yanı sıra fresh ürünlere, çok satılanlara, en çok beğenilenlere ve fiyatı düşen ürünlere de tek dokunuşla ulaşma fırsatı sunuyor. Herhangi bir ürünü hemen satın alabiliyor veya sonra bakmak üzere favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz sadece e-posta adresinizi vererek en iyi kampayanlardan anında haberdar olmanız da mümkün.

Moda severlere hitap eden uygulamanın en dikkat çeken bölümü ise Kategoriler. Kategorilere girdiğinizde mağaza, marka bazında ürün arama yapmanın dışında fiyat seçeneklerinden birini seçerek, bütçenize uygun ürünlerin sıralanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Örneğin 50TL, 100TL’ye kadar olan veya Premium ürünleri tek dokunuşla görüntüleyebiliyorsunuz. Diğer bir dikkat çeken bölüm ise Kampanyalar. Buradan Trendyol, Markafoni, 1v1y ve Lilabella gibi ünlü isimlerin güncel kampanyaları görmeniz mümkün.

Eğer modaya ilginiz varsa ModaSor alışveriş uygulamalarınız arasında kesinlikle bulundurmanız gereken bir uygulama.