Modern War 4.0.1 (Android)

Modern War

Modern War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    238

  • Üretici

    GREE, Inc.

Modern War bize savaşın bütün heyecanını yaşatabilen bir mobil oyunudur

Modern War bize eğlenceli bir strateji oyunu deneyimi sunan ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir mobil savaş oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimiz için geliştirilmiş olan Modern War savaşın tüm heyecanını çok oyunculu bir ortamda yaşamamızı mümkün kılmakta. MMORPG türüne yaklaşan bir yapıda olan Modern War'da savaşa dahil olmak için tarafımızı seçiyoruz ve eğlenceye dahil oluyoruz. Oyundaki temel amacımız bütün rakiplerimizi savaş alanında mağlup ederek dünya hakimiyetini elimize geçirmek.Bu iş için en önemli şey gerekli kaynaklara sahip olmak. Oyunda kaynak elde etmek için diğer oyuncularla çarpışabiliyoruz ve kaynaklarına el koyabiliyoruz. Bunun yanında arkadaşlarımızla ve diğer oyuncularla ittifaklar kurabilmemize de izin veriliyor.

Modern War'da düzenlenen özel turnuvalarla adımızı dünya haritası üzerine yazdırabilmemize olanak sağlanıyor. Oyunda zafere ulaşmak için kendi karargahımız dışında savunma mekanizmaları inşa etmeli ve hava, kara, deniz kuvvetlerimizi doğru şekilde yönetmeliyiz.

Eğer gerçekçi bir strateji oyunu arıyorsanız Modern War hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR