Molto

Molto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Molto, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir e-posta istemcisidir.

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz İletişim kategorimize göz atabilirsiniz.

Molto, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde kullanabilecekleri modern görünümlü ve gelişmiş bir e-posta istemcisidir.

Daha çok e-postanın sizi daha iyi anlatacağı düşüncesiyle yola çıkan uygulama, kullanıcılara daha mükemmel bir e-posta kutusu deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bunu yaparken e-posta veya içerik, kişisel veya iş, görev veya eğlence gibi farklı kalıpları birbirinden ayıran uygulama, kullanıcılara gelen e-postaları farklı başlıklar altında listeleyerek, yapılması gereken her şeyi bir sınırla birbirinden ayırıyor.

Ayrıca e-posta kutuları içerisinde verimliliklerini arttırabilecekleri birçok özelliği ve seçeneği kullanıcılara sunan Molto, sosyal etkileşimler konusunda da oldukça etkileyici çözümler sunmaktadır.

Sade ve modern bir arayüz üzerinde yayın akışı şeklinde görüntüleyebileceğiniz e-posta trafiğinizi çok daha etkili şekilde yönetebileceğiniz Mondo'yu, kullanmakta olduğunuz e-posta istemcisine alternatif olarak denemenizi öneririm.