Monefy 1.6.0 (Android)

Monefy

Monefy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • ÜRETİCİ

    MonefyApp

Monefy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kendi kişisel finansınızı kolayca yönetebiliyorsunuz.

Monefy uygulaması, mobil cihazlarını kullanarak bütçe ve kişisel finans yönetimi yapmak isteyen Android kullanıcılarının sahip olmaları gereken ücretsiz finans araçları arasında yer alıyor ve ne kadar kazanıp ne kadar harcadığınıza dair kayıtları oldukça kolay bir şekilde tutarak analiz etmenize yardımcı oluyor. Sezgisel bir kullanım olanağı sunan ve yükler yüklemez kayıt girmeye başlayabileceğiniz uygulama, gelir gider hesabı yapmakta zorlananların beğenisini kazanacaktır.

Uygulamanın içerisinde günlük hayatınızda yapabileceğiniz harcamalara dair temel bütün kategoriler yer alıyor ve herhangi bir harcama yahut gelir kaydedeceğiniz zaman tek yapmanız gereken bunların üzerine tıklamak oluyor. Ek bilgiler yahut uzun seçimler yapmadan hemen harcamanızı kayıt altına alabildiğiniz için benzer uygulamalardaki sıkıcılığın da Monefy'da yer almadığını belirtmek gerekiyor.

Pek çok farklı para birimini destekleyen uygulamada harcamalarınızı belirlediğiniz para birimine göre kaydedebiliyorsunuz. Tüm verilerinizi girdikten sonra belirlenen tarih aralıklarında tüm harcama ve gelir detaylarını inceleyerek kişisel finans geçmişinize dair güzel bir özet almanız da mümkün. Hazırlanan bu finansal rapor sayesinde kendinize biraz çeki düzen vermek için nelerden kısmanız gerektiğini de görebiliyorsunuz.

Dropbox hesabınızla tüm verilerinizi yedekleyebilen ve senkronize edebilen uygulama, dilerseniz dışa aktarma modunu kullanarak raporları başka konumlarda saklamanıza da izin veriyor. Eğer gelir gider tablolarınızın başkaları tarafından erişilmesine engel olmak istiyorsanız uygulamaya şifre koruması da ekleyebiliyor ve meraklı gözlerden raporlarınızı saklayabiliyorsunuz.

Yeni bir kişisel finans ve gelir gider hesaplama uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR