Mono Bluetooth Router

Mono Bluetooth Router
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bluetooth kulaklıklarınızla bağlantı kurarak podcast, internet radyosu, müzik dinleyebilirsiniz.

Mono Bluetooth Router uygulaması, temel olarak Bluetooth kulaklıklarla Android cihazlar arasında bağlantı kurmaya yarıyor.

Bluetooth kulaklıklarla müzik dinleme gibi aktiviteler ne yazık ki gerçekleştirilemiyor. Bu soruna çare olan Mono Bluetooth Router; podcast dinleme, internet radyosu, GPS navigasyon mesajları, müzik çalar gibi uygulamaları kulaklığınız üzerinden takip etmenizde yardımcı oluyor. Her ne kadar işlevsel bir uygulama olsa da, biraz önce bahsettiğim aktiviteleri yaparken ne yazık ki kaliteli bir ses almanız mümkün olmuyor. Bu da, Bluetooth kulaklıklar üzerinden müzik dinleme zevkini berbat edeceğinden işe yaramaz gibi görünüyor olabilir.

Eksi olarak gördüğüm bir diğer sorun da, Android'in standart olarak gelen müzik çaların uygulama ile birlikte çalışmıyor olması. Bunu da üçüncü parti müzik çalar kullanarak çözebilirsiniz. Uygulama geliştiricileri, bu sorunların nedenini hala çözemediğini ve en kısa sürede bir çözüm yolu bulacaklarını belirtiyorlar. Ancak, bu sorunlar devam ettiği sürece uygulamanın uzun vadede ömrünün devam edeceğini düşünmüyorum.

ARTILAR
EKSİLER

Yerleşik müzik çalar ile kullanılamıyor

Ses kalitesi kötü

YORUMLAR